Stowarzyszenie "Jawor"

Szukaj

Idź do treści

Galeria

Warsztat Terapii Zajęciowej

Uczestnicy naszego Warsztatu pracują pod kierunkiem instruktorów. Opanowali takie techniki jak: haft krzyżykowy, ozdabianie przedmiotów codziennego użytku (np. malowanie na szkle, decoupage), wydrapywanki, papieroplastyka.
Twórczość podopiecznych jest coraz bardziej znana. Bierzemy udział w wielu imprezach zewnętrznych takich jak: kiermasze organizowane przez Węgrowski Ośrodek Kultury, Mazowiecki Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych
i inne konkursy na terenie powiatu węgrowskiego i województwa mazowieckiego. Uczestnicy mogli zaprezentować swoje dzieła w Węgrowskiej galerii „WIANO”, w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, Łazienkach Królewskich w Warszawie. Ponadto w naszych murach gościliśmy nauczycieli i młodzież z okolicznych szkół oraz pracowników pedagogicznych z Cypru, Grecji, Niemiec i Francji. Sami także organizujemy cykliczne imprezy integracyjne dla zaprzyjaźnionych placówek- Przegląd Rzemiosła Artystycznego Mazowsza i Podlasia, festyn „Dary Jesieni”, konkurs plastyczny pt ,,Motyle”.

Idź na górę strony

Powrót do treści | Wróć do menu głównego